O Wydarzeniu

Pierwsza edycja targów Beauty Trends powstała z myślą o wszystkich miłośnikach branży kosmetycznej i fryzjerskiej jako odpowiedź na brak takiej imprezy w województwie zachodniopomorskim. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale spodziewamy się również zainteresowania ze strony klientów indywidualnych. Szczecin jako największe miasto województwa zachodniopomorskiego jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem i tym samym idealnym miejscem na organizację pierwszych w województwie targów urody.

Impreza zgromadzi blisko 100 wystawców z całej Polski, którzy mając do dyspozycji 4500m2 powierzchni będą mogli wprowadzić uczestników w magiczny świat kosmetyków, stylizacji i wszystkiego, co związane ze sferą urody. Dodatkowym atutem zwiększającym atrakcyjność wydarzenia jest wsparcie ponad 20 patronów medialnych, również tych branżowych

Organizatorzy dbają również o to, żeby impreza poza częścią wystawową, stała na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Dla uczestników wydarzenia przygotowują szereg szkoleń i warsztatów prowadzonych przez uznanych specjalistów. Fryzjerzy, makijażyści oraz kosmetolodzy z całej Polski będą mogli jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę, a także podnieść dotychczasowe kwalifikacje i umiejętności. To idealna okazja, żeby porozmawiać z przedstawicielami konkretnych marek i zasięgnąć szeregu fachowych porad.

Nieodłącznym elementem targów są oczywiście Mistrzostwa. Na Beauty Trends 2018 nie zabraknie okazji do zaprezentowania swoich umiejętności i tym samym zdobycia nie tylko prestiżowego tytułu mistrzowskiego, ale także nagród rzeczowych i finansowych. Podczas pierwszej edycji odbędą się m.in. Mistrzostwa Makijażu, Stylizacji Paznokci, Przedłużania Rzęs a nawet Fryzjerstwa. Finały Mistrzostw będą oczywiście prezentowane na dużej scenie, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność i nadaje prestiżu wszystkim konkursom.

Back to Top