!nspiration NIGHT

Nocna dawka inspiracji

Każdy z nas zdążył przyzwyczaić się, że przełom września i października należy do Inspiration Day, głośnej na całą Polskę imprezy organizowanej już od ponad 3 lat w Szczecinie.

W tym roku postanowiliśmy rozbudować formułę i wprowadzić nowy lifestylowy projekt w postaci !nspiration Night !

 

 

Pierwsza edycja tego formatu już w 9 marca w ramach targów Beauty Trends 2018.

!nspiration Night to dopełnienie „Dnia inspiracji” o elementy, które nie były dotąd wykorzystywane. Stawiamy mocno na charakter rozrywkowy – poza, jak zawsze, znakomitymi mówcami program został wzbogacony o elementy muzyczne.

Kogo będziemy mogli posłuchać na scenie?

Spotkamy się z 3 wyjątkowymi osobami.

Nie zabraknie zaskoczeń ponieważ po raz pierwszy w historii postanowiliśmy ponownie zaprosić gościa, którego mieliśmy przyjemność gościć podczas jednej z edycji Inspiration Day.

  1. Dorota Wellman 

 

Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017według rankingu Forbes.

2. Łukasz Jakóbiak

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach:  Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX  Forum Gospodarczego” w Toruniu. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian’a Tracy. Ostatnio mogliśmy oglądać go w programie Azja Express w telewizji TVN.

„Absolutny hit” taka recenzja (gazeta.pl) powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin 22 listopada.

Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział: „Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.

Piotr Najsztub we WPROST napisał o nim: „Ludzki czołg z Radomia”.

Gość nr 3 to tajemnica, którą odkryjemy 8 lutego  🙂

To nie koniec atrakcji!

Wszystkie osoby, które zakupią bilety wezmą udział w After Party podczas którego zagrają dla Was m.in.

  1. Dj Louie Prima  / Berlin /

Rezydent najlepszych berlińskich klubów i pomysłodawca dwóch znakomitych tanecznych imprez:

The Electro Swing Revolution- Party at Frannz/ Berlin(  od maja 2012)
http://frannz.com/frannz/highlight/electroswingrevolution-2
PLANET SOUNDS -The Global Beats -Party hosted by Louie Prima at the the award-winning Club Gretchen/ Berlin www.gretchen-club.de

Jest jednym z pierwszych i najbardziej rozpoznawalnych Dj’s z gartunku electro swing.

Karierę rozpoczął w 1987r. w kultowym Club Atelier 89. Od 2000r. wydawca audycji Planet Sound Stworzył wiele znakomitych remixów  m.in  Nat King Cole, Quartetto Cetra q także RotFront, Whiskydenker, Bart & Baker oraz Max Pashm.

Wydawca m.in.

•The Rough Guide to Planet Rock( World Music Network London)

•The Electro Swing Revolution Vol.1- 7 (Lolas World Records)

•The Electro Vintage Revolution Vol.1 (Lolas World Records)

•Sounds From Globalistan (Lolas World Records)

•Good Time Music (BBQ Berlin)

•The Global Beat Party Vol.1 & The Global Beat Party- Vintage Pearls (ZYX Music)

  1. Jazzek

 

(Jacek Janaszkiewicz) dj/producent – Szczecin/Polska Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funky, soul, house). W latach 1995-97 był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z Pegasus Project z Hamburga oraz New Music Art (Techno Dance Mission)  W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Został wybrany jako promotor do międzynarodowej akademii muzycznej (Red Bull Music Academy). Artysta posiada własnych muzyków ,którzy grają z nim podczas imprez tworząc 5 osobowy zespół na scenie.

Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Aktualnie występuje również jako Mr.Jazzek (Electro – Swing)

3. cdn… 🙂

Pierwsza edycja !nspiration Night już 9 marca w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Bilet wstępu zawiera:

  • Wstęp na wydarzenie !nspiration Night
  • Wstęp na oficjalne After Party
  • Wstęp na Targi Beauty Trends 2018 – 9 marca – wejście tylko dla uczestników !nspiration Night – możliwość zwiedzania przestrzeni targowej przed oficjalnym rozpoczęciem targów (10.03)
  • Wstęp na Targi Beauty Trends 2018 (10-11 marca 2018)
  • Catering podczas After Party
  • Dostęp do Open Bar podczas After Party

 

Back to Top